پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 272068
هدف پايگاه اطلاعات خانوار شناسايي اتباع خارجي و ايراني است
تاریخ انتشار : 1403/02/04 11:20:04
نمایش : 117
مديرکل ثبت‌احوال چهارمحال و بختياري گفت: ايجاد پايگاه اطلاعات خانوار يکي از اقداماتي است که هدف آن اجراي احکام آيين‌نامه‌اي شناسايي اتباع خارجي و ايراني است و به استعلامات دستگاه‌ها پاسخ مي‌دهد.
به گزارش پايگاه خبري تحليلي پيرغار، مديرکل سازمان ثبت‌احوال استان چهارمحال و بختياري با امام‌جمعه فارسان ديدار و گفتگو کرد.
 
مديرکل سازمان ثبت‌احوال استان چهارمحال و بختياري در اين ديدار ضمن گزارش و عملکرد اين سازمان وي به رويکرد تحول‌گرا و نوين دولت در ارائه کليه خدمات خود را به‌صورت الکترونيک تأکيد داشتند.
 
وي تصريح کرد: در همين راستا ايجاد پايگاه اطلاعات خانواده به‌منظور پوشش رابطه سببي و نسبي صاحبان اسناد سجلي راه‌اندازي شد و ارائه کارآمد خدمات را مدنظر دارند.
 
سيد مهدي موسوي، در ادامه اظهار داشت: در اين سامانه در کنار هويت اشخاص حقيقي به‌عنوان يک موجوديت جديد به خانواده هم پرداخته مي‌شود و اين از اولويت‌هاي دولت الکترونيک است.
 
موسوي يادآور شد: ايجاد پايگاه اطلاعات خانوار يکي ديگر از اقدامات در اين زمينه است که هدف آن اجراي احکام آيين‌نامه‌اي شناسايي اتباع خارجي و ايراني است و به استعلامات دستگاه‌ها پاسخ مي‌دهد.
 
مديرکل ثبت‌احوال چهارمحال و بختياري سامانه هويت ديجيتال ايرانيان يا «هدا» را يکي ديگر از سامانه‌هاي ايجادشده در اين مدت دانست و عنوان داشت: در اين سامانه شناسايي و احراز هويت اشخاص در فضاي مجازي انجام مي‌شود.
 
در پايان حجت السلام محسن ملک پور، امام‌جمعه شهرستان فارسان با تشکر و قدرداني از زحمات اين عزيزان در اين سازمان گفت: سازمان ثبت‌احوال يک سازمان پيشرو و مؤثر در تصميم‌گيري‌هاي کلي و کلان کشور مي‌تواند باشد و بايد باشد؛ چرا که با آحاد مردم ارتباط دارد و يکي از مردمي‌ترين سازمان‌ها سازمان ثبت‌احوال به جهت ارتباط مکرر با آحاد مردم است

انتهاي پيام/590پ
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی
google-site-verification: google054e38c35cf8130e.html google-site-verification=sPj_hjYMRDoKJmOQLGUNeid6DIg-zSG0-75uW2xncr8 google-site-verification: google054e38c35cf8130e.html