پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 261627
براي حضور سالم جوانان در فضاي مجازي و رسانه اي زمينه سازي شود
تاریخ انتشار : 1401/09/09 12:30:05
نمایش : 292
غلامعلي حيدري گفت:يکي از وظايف خطير بسيج رسانه گسترش چتر رسانه بر سر جوانان است، که با توجه به اقبال عمومي به فضاي مجازي و رسانه اي مخصوصا در بين جوانان و نوجوانان لازم است زمينه سازي حضور سالم جوانان در اين عرصه توسط بسيج رسانه صورت گيرد.
به گزارش پايگاه خبري تحليلي پيرغار به نقل از جهانبين نيوز؛ غلامعلي حيدري استاندار چهارمحال و بختياري در ديدار با مسئول بسيج رسانه استان به مناسبت هفته بسيج، بر استفاده از ظرفيت هاي بسيج رسانه تأکيد کرد و گفت: در برهه کنوني که دشمن با استفاده از تمام ظرفيت هاي رسانه اي و مجازي عليه ارزش هاي ما توطئه چيني مي کند، ضرورت دارد فعاليت هاي رسانه اي مناسبي براي مقابله با اهداف دشمن صورت گيرد که اين ظرفيت در بسيج رسانه وجود دارد.

غلامعلي حيدري در بخش ديگري از سخنان خود به ضرورت جريان سازي توسط رسانه هاي انقلابي براي مقابله با اهداف دشمن اشاره کرد و افزود: اين موضوع بايد توسط جبهه رسانه اي انقلابي پايه ريزي شود و موفقيت در کار رسانه اي نصيب کسي مي شود که روايتگر اول در حوادث و وقايع باشد.

حيدري خاطرنشان کرد: يکي از وظايف خطير بسيج رسانه گسترش چتر رسانه بر سر جوانان است، که با توجه به اقبال عمومي به فضاي مجازي و رسانه اي مخصوصا در بين جوانان و نوجوانان لازم است زمينه سازي حضور سالم جوانان در اين عرصه توسط بسيج رسانه صورت گرفته، از ظرفيت هاي بي نظير جوانان براي تقويت تفکر انقلابي استفاده کرد، که بسيج رسانه مي تواند اين نقش را به خوبي و به درستي ايفا نمايد.

استاندار چهارمحال و بختياري افزود: اميدآفريني از مقوله هاي مهم در عرصه خدمت است که مي تواند کارآمدي نظام و موفقيت کشور را تضمين کند و تمام تلاش دولت و مجموعه استانداري بر اين متمرکز شده است تا با ارائه خدمات شايسته به مردم انقلابي، روح اميد را در ميان مردم زنده نگه دارد و بسيج رسانه از رده هايي است که مي تواند با کمک به مديران اجرايي در تحقق اين موضوع سهيم باشد.

مسئول سازمان بسيج رسانه استان چهارمحال و بختياري نيز در اين ديدار گفت: يکي از اهداف بسيج رسانه کمک به تقويت جبهه انقلاب در مواجهه با دشمنان است و اين سازمان در تلاش است تا با پاي کارآوردن ظرفيت هاي موجود به تقويت دولت در حوزه خدمات اجتماعي کمک کند.

وي با اشاره به ترفند ها و نقشه هاي دشمن از ابتداي انقلاب تاکنون،  گفت: دشمن هيچ گاه بيکار نمي ماند و اکنون پس از سالهاي متمادي که در جنگ و پس از آن به نتيجه نرسيد جنگ تمام عيار رسانه اي را عليه کشور، جوانان و ارزش ها طراحي کرده است، که ايجاد ناامني، اغتشاش و آشوب در بستر فضاي مجازي طراحي مي شود و در اين مدت تمام ظرفيت‌هاي رسانه اي استکبار براي اضمحلال نظام مقدس جمهوري اسلامي قد علم کرده اند و ضرورت دارد در کنار هوشياري، آگاهي و دقت عمومي، سواد رسانه و فضاي مجازي در بين عموم اقشار مختلف مردم و مسئولين فراگير شود تا تأثير جنگ رواني دشمن از بين برود.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی
google-site-verification: google054e38c35cf8130e.html google-site-verification=sPj_hjYMRDoKJmOQLGUNeid6DIg-zSG0-75uW2xncr8 google-site-verification: google054e38c35cf8130e.html