پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 240478
تمام ظرفيت‌هاي سپاه براي کمک به کادر بهداشت و درمان به ميدان خواهند آمد
تاریخ انتشار : 1399/09/11
نمایش : 118
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان فارسان از انعقاد تفاهم‌نامه در قالب طرح سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني سپاه فارسان و شبکه بهداشت و درمان اين شهرستان در بحث مقابله با کرونا خبر داد.
طرح سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني همان طرح مديريت اپيدمي کوويد ۱۹ به شيوه محله محور و بر پايه‌ي هر خانه يک پايگاه سلامت است که با همکاري سپاه و ادارات اجرا مي‌شود.

حميد يزداني در مراسم انعقاد تفاهم‌نامه در قالب طرح سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني مبارزه با کوويد ۱۹ بابيان اينکه هدف از اين تفاهم‌نامه مشارکت هدفمند بسيج در مقابله با بيماري کرونا و کمک به کادر بهداشت و درمان است، گفت: بر اساس اين تفاهم‌نامه تمام ظرفيت‌هاي سپاه و بسيج  در حوزه‌هاي مختلف عمومي و تخصصي، نيروي انساني و تجهيزات براي کمک به کادر بهداشت و درمان به ميدان خواهند آمد.

وي خاطرنشان کرد: طبق مفاد اين تفاهم‌نامه حداکثر ظرفيت‌هاي بسيج فارسان در سه محور فعاليت‌هاي بهداشتي و پيشگيري، فعاليت در مراکز درماني موردنياز شبکه بهداشت و درمان و مساعدت و فعاليت در حوزه پشتيباني تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد سازمان‌دهي و به‌کارگيري خواهند شد.

وي در ادامه بيان داشت:  امروز مجموعه بهداشت و درمان در خط مقدم جبهه سلامت و ميدان مبارزه با کرونا است و سپاه و بسيج هم در خدمت اين مجموعه است و انتظار اين است همه با اين مجموعه همکاري لازم را داشته باشند.

وي با تأکيد بر اينکه براي مبارزه با کرونا در مجموعه شهرستان فارسان همدلي و هم‌افزايي خوبي بين همه دستگاه‌ها وجود دارد، عنوان کرد: امروز آن چيزي که نياز است همدلي مردم با مسئولين است که بايد ايجاد شود.
 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی
google-site-verification: google054e38c35cf8130e.html google-site-verification=sPj_hjYMRDoKJmOQLGUNeid6DIg-zSG0-75uW2xncr8 google-site-verification: google054e38c35cf8130e.html