پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 230332
برگزاري رژه موتوري به مناسبت هفته دفاع مقدس در فارسان + تصاوير
تاریخ انتشار : 1399/06/31 10:13:15
نمایش : 111
همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس رژه موتوري نيروهاي مسلح و ادارات در شهرستان فارسان برگزار شد.
به گزارش پايگاه خبري تحليلي پيرغار، همزمان با نخستين روز از هفته دفاع مقدس رژه موتوري شهرستان فارسان با شكوه خاصي برگزار شد و با عبور ازخيابانهاي اصلي شهر همراه با پخش نماهنگ دفاع مقدس ياد و خاطره دوران دفاع مقدس را گرامي داشتند.
 
در اين مراسم كه فرماندار فارسان، فرمانده نيروي انتظامي، فرمانده سپاه و تمامي مسئولين شهرستان حضور داشتند، شركت كنندگان در رژه موتوري در محل گلزار شهداء فارسان حضور يافتند و با قرائت فاتحه بار ديگر با آرمان هاي والاي شهداي گرانقدر حضرت امام خميني (ره) و مقام معظم رهبري تجديد ميثاق كردند.
 
حميد يزداني،فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان فارسان گفت:  اين رژه موتوري با هدف گراميداشت ياد و خاطره شهداي دفاع مقدس برگزار شد و خودروهاي سپاه، نيروي انتظامي، آتش نشاني، مرکز مديريت حوادث و فوريت‌هاي پزشکي، راهداري و موتورسوران برگزار شد.

وي اظهار کرد: حفظ و تقويت آمادگي بسيجيان براي مقابله با هرگونه تهديد احتمالي از ديگر اهداف برگزاري اين مراسم بود.

وي اقتدار و عظمت کشور را به برکت رشادت‌هاي دوران دفاع مقدس بيان کرد و افزود: رژه موتوري به نمايش گذاشتن بخشي از اقتدار بسيجيان و نيروهاي نظامي و انتظامي است که با بستن پيشاني‌بند و در دست داشتن پلاکارد و پرچم و عبور از خيابان‌هاي اصلي شهر ياد و خاطره هشت سال دفاع مقدس را گرامي داشته و موجب تقويت اقتدار ملي مي‌شوند.
 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی
google-site-verification: google054e38c35cf8130e.html google-site-verification=sPj_hjYMRDoKJmOQLGUNeid6DIg-zSG0-75uW2xncr8 google-site-verification: google054e38c35cf8130e.html