پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 229965
سپاه و بسيج تولد يافتند تا بازوان قدرتمند ولي‌فقيه باشند
تاریخ انتشار : 1398/09/06 11:29:39
نمایش : 488
فرمانده تيپ قمر بني‌هاشم (ع) استان چهارمحال و بختياري گفت: در جاي‌جاي انقلاب مي‌توان نقش پويا و فعال بسيج را ديد چه در تأمين امنيت و مقابله با آشوب‌ها چه در زمان جنگ و چه در ميدان خدمت‌رساني
به گزارش پايگاه خبري تحليلي پيرغار، سردار افضلي فرمانده تيپ قمر بني‌هاشم (ع) استان چهارمحال و بختياري با حضور در جمع بسيجيان شهرستان فارسان گفت: بسيجيان ما بايد در اين مقطع حساس بيانيه گام دوم انقلاب را به‌خوبي در دستور کار خود قرار دهند و ملاک عمل خود بدانند.

وي گفت: يکي از بزرگ‌ترين پيام‌هايي که مي‌توان از بيانيه گام دوم انقلاب برداشت کرد پيام استقامت است. انقلاب عزيز ما در عمر چهل‌ساله خود مصائب و مشکلات زيادي را پشت سر گذاشته و سختي‌هاي زيادي را کشيده است. فتنه‌هايي که هرکدام مي‌توانست يک حکومت را از پا دربياورد نظير فتنه 78، فتنه و آشوب‌هاي سال 88 و 96 و فتنه سال 98 و بايد گفت که ما تمام اين فتنه‌ها را با مقاومت پشت سر گذاشته‌ايم. اکنون اين استقامت سبب شده تا بسياري از تهديدها به فرصت بدل شوند.

سردار افضلي در ادامه عنوان کرد: تفکر سپاهي و بسيجي از همان زمان واقعه عاشورا و در دشت کربلا شکل گرفت لذا بسيجيان و سپاهيان نداي حسين زمانشان را مي‌شنوند و حرکت امروز و تجمع امروز نيز در امتداد حرکت عاشورا و براي لبيک‌گويي به حسين زمان است. سپاه و بسيج تولد يافتند تا ولايت را در بر بگيرند و بازوان توانمند ولايت باشند. هرگز تفکر بسيج و سپاه از ولي‌فقيه جدا نخواهد شد.

وي افزود: بسيجيان نگين درخشان انقلاب ما هستند که در جاي‌جاي عمر چهل‌ساله انقلاب مي‌توان درخشش آنان را مشاهده کرد. از همان ابتدا در دوران دفاع مقدس گرفته تا به امروز در جاي‌جاي انقلاب مي‌توان نقش فعال و پوياي بسيجيان را در خنثي‌سازي توطئه‌ها و فتنه‌ها ديد. امام خامنه‌اي مدظله‌العالي بارها فرموده‌اند که بسيجيان بايد در فکر حکومت بزرگ اسلامي و رويارويي با ابرقدرت‌ها باشند و در همين راستا نيز امروز مي‌توان گفت که تفکر بسيج تنها متعلق به ايران نيست امروز در عراق بسيجيان را تحت عنوان حشد الشعبي در لبنان با نام حزب‌الله و در يمن با نام انصار الله مي‌توان ديد.

وي در پايان گفت: امروز کشور ما و مردم تحت‌فشارهاي اقتصادي زيادي هستند و مشکلات معيشتي متأسفانه خود را در زندگي مردم ما به يک مهمان دائم تبديل کرده است لذا مسئولان بايد با تفکر بسيجي و باروحيه جهادي پاي به ميدان مبارزه و خدمت به مردم بگذارند تا بتوانيم از اين مشکلات عبور کنيم.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی
google-site-verification: google054e38c35cf8130e.html google-site-verification=sPj_hjYMRDoKJmOQLGUNeid6DIg-zSG0-75uW2xncr8 google-site-verification: google054e38c35cf8130e.html