ليگ برتر فوتبال| کلاس صدرنشيني مقتدرانه با پرسپوليس؛ آب سرد بر پيکر استقلال

به گزارش خبرنگار ورزشي شبکه اطلاع رساني دانا؛ تيم‌هاي فوتبال شمس‌آذر قزوين و پرسپوليس طي جدالي حساس در چارجوب هفته بيست‌ونهم رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال ايران، از ساعت 20 امشب (سه‌شنبه - 8 خردادماه) در ورزشگاه سردار آزادگان قزوين با استقبال تماشاگران به مصاف يک‌ديگر رفتند.

پرسپوليسي‌ها که هفته گذشته صدر جدول را پس از هفته‌ها کشمکش از چنگ استقلال در آوردند، براي حفظ اين عنوان به فاصله يک هفته تا پايان فصل بيست‌وسوم ليگ راهي قزوين شدند و تيم سعيد دقيقي هم نگاه ويژه‌اي به شگفتي‌سازي و خلق يک اتفاق بزرگ در خانه داشت.

بازي برخلاف انتظار به‌دليل مشکل پروژکتور ورزشگاه و دير گرم‌کردن بازيکنان با 20 تأخير و غيرهم‌زمان با ساير بازي‌ها آغاز شد. تيم ميزبان در دقايق ابتدايي فشار زيادي روي دروازه پرسپوليس آورد اما هافبک ازبک سرخ‌ها بار ديگر به داد تيمش رسيد و پرسپوليس با گل وي برنده به رختکن رفت.

در نيمه دوم شاگردان سعيد دقيقي به گل تساوي روي اشتباه محض دروازه‌بان پرسپوليس و تيم ملي رسيدند اما اين گل ديري نپاييد چرا که مسعود ريگي با پاي غيرتخصصي دروازه شمس‌آذر را گشود و باز هم پرسپوليس را پيش انداخت و به صدر جدول برگرداند.

مهدي ترابي روي اشتباه محرز و مجدد گلر شمس‌آذر گل سوم و آب سرد را بر پيکر تيم قزويني ريخت تا پرسپوليس با اقتدار بر صدر جدول ليگ تکيه بزند.

شمس‌آذر يک
گل: محمد پاپي 51

پرسپوليس 3
گل: اوستون اورونوف 17 - مسعود ريگي 57 - مهدي ترابي 90

شمس آذر

عليرضا جعفرپور، محسن طرحاني، اميرمحمد نسايي، فراز امامعلي(۸۱-مجتبي فخريان)، اميرمسعود سرآباداني(۷۴-سجاد جعفري)، محمدرضا رضايي، محمد پاپي-(۷۴-عيسي مرادي)، حسين گودرزي، صادق بوصبيح، هومن ربيع‌زاده و علي آزادمنش

سرمربي: سعيد دقيقي
پرسپوليس

عليرضا بيرانوند، گئورگي گولسياني، حسين کنعاني‌زادگان، عبدالکريم حسن، دانيال اسماعيلي‌فر، مسعود ريگي، سروش رفيعي، اوستون اورنوف، مهدي ترابي، اميد عاليشاه(۷۲-وحيد اميري) عيسي آل‌کثير

سرمربي: اوسمار ويرا