پائز: بايد مثبت‌انديش باشيم؛ نخستين بازي ساده نيست/ ولي‌زاده: برزيل يکي از قدرت‌هاي واليبال دنياست

به گزارش شبکه اطلاع رساني دانا؛ موريس موتا پائز پس از ديدار تدارکاتي شاگردانش مقابل تيم ملي برزيل، افزود: براي اولين بار در يک مسابقه در کنار هم جمع شديم و مقابل يک‌ تيم بزرگ‌ قرار گرفتيم که اصلا آسان نيست. در اين مسابقه تدارکاتي نکات خوبي را هم ديديم. بايستي بيشتر شکل تيمي خود را به دست بياوريم و‌ مثبت انديش‌تر باشيم. بايستي از بروز برخي اشتباهات جلوگيري کنيم.

سرمربي تيم ملي واليبال ايران ادامه داد: در ست اول به‌ پيروزي رسيديم. در اين ست برتري خوبي در سرويس داشتيم و‌اين کليد پيروزي بود و ‌همچنين همه بازيکنان در بالاترين سطح خودشان بازي کردند.

پائز با بيان اين‌که در ست دوم برزيل فشار بيشتري به تيم ايران وارد کرد، گفت: بايستي انسجام خودمان را حفظ و‌ بيشتر مي‌کرديم‌ اما اين اتفاق نيفتاد. هرچند اين بازي‌ها فرصتي براي بهتر شدن و پيشرفت کردن است.

همچنين مدافع مياني تيم ملي واليبال ايران بعد از پايان بازي، گفت: با توجه به شرايط و سفري طولاني که داشتيم توانستيم ريکاوري کنيم‌. يک بازي نسبتا خوب هم مقابل برزيل برگزار کرديم.

محمد ولي‌زاده افزود: برزيل يکي از قدرت‌هاي واليبال جهان است و تيم ايران تمام تلاش خود را مي‌کند که در اين سه بازي تدارکاتي به اين تيم به بهترين هماهنگي برسد ‌و با بهترين عملکرد وارد ليگ ملت‌ها شود..

ملي‌پوشان واليبال ايران که اردوي چند روزه خود را پيش از آغاز ليگ ملت‌ها در کمپ فدراسيون واليبال برزيل آغاز کرده‌اند، روز چهارشنبه 26 ارديبهشت در اولين ديدار تدارکاتي خود به مصاف برزيل رفتند که اين ديدار با برتري شاگردان رزنده خاتمه يافت.