فشارها و اعتراض‌ها جواب داد، رسول پناه بالاخره تسليم شد/ سرپرست پرسپوليس استعفا داد و رفت

به گزارش پايگاه خبري تحليلي پيرغار به نقل از شبکه اطلاع رساني راه دانا؛ سرانجام پس از کش و قوس‌هاي فراوان مهدي رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپوليس با صدرو بيانيه اي از سمت خود استعفا کرد.

رسول پناه طي چند روز اخير بواسطه شرايط بحراني سرخ‌ها و اتفاقات اخير نظير جدايي ناگهاني شجاع و پيوستن نادري به استقلال روزهاي سختي را سپري کرده بود که ناگهان چند ويديوي جنجالي از وي منتشر شد که درباره مسائل اخير با الفاظي ناشايست و توهين آميز صحبت کرده بود.
صحبتهايي که جنجالي بزرگ را درست کرد و واکنش گسترده هواداران، بازيکنان و حتي اعضاي کادر فني را به همراه داشت و سرانجام همين فشارها رسول پناه را تسليم کرد تا از سمت خود کناره گيري کند.
 
متن بيانيه رسول پناه به اين شرح است:

 
مردم شريف ايران
هواداران عزيز پرسپوليس
خدمت در مقام سرپرستي باشگاه پرسپوليس افتخاري بود که نصيب من شد و در همه زمان حضور در اين سمت تلاش کردم عليرغم همه سختي ها، تحديد ها و تهديدها، باري از روي دوش باشگاه محبوبم بردارم و امروز خوشحالم در طول حضورم توانستم از ۱۳ پرونده مطالباتي اين باشگاه، ۹ پرونده را ببندم، بويژه پرداخت مطالبات برانکو و دستيارانش که مهمترين دغدغه هواداران بود و در پايان فصل گذشته براي اولين بار بيش از ۹۵ درصد مبلغ قرارداد بازيکنان را پرداخت کنم، املاک باشگاه را برگردانم و پرسپوليس را به خصوصي سازي برسانم.
امروز و پس از حاشيه هاي ايجاد شده و براي اينکه پرسپوليس محبوبم دچار مشکل نشود، بار ديگر استعفاي خود را اعلام مي‌دارم و از اين پس مثل سابق در مقام ارزشمند هواداري در کنار تيمم خواهم بود.
لازم مي دانم از سوتفاهمات ايجاد شده براي مردم شريف و اصيل و خونگرم و مهمان نواز مازندران عذرخواهي کنم، از کادر فني و بازيکنان پرسپوليس براي همه تلاش هايشان تشکر و اگر باعث آزردگي آنها شدم، پوزش بخواهم. از همه هواداران به خاطر همراهيشان تشکر کنم و از آنها بخواهم براي کسب قهرماني آسيا اتحاد و همدلي خود را حفظ کنند و در کنار باشگاه بمانند. 
همچنين از وزير محترم ورزش و جوانان، اعضاي محترم هيئت مديره و همکارانم در باشگاه هم به خاطر حمايت ها و کمک هايشان، صميمانه سپاسگزارم.
مهدي رسول پناه
دوم آبان ۱۳۹۹